Nyami.
Natur kavicsaik nem voltak. Majd szedünk a jatszotérröl.


- Mióta megnyílt a mi falunkban is a Lidl, gyakran járunk oda. Vagy a Coop vagy a Lidl. A Migros kb. kiesett.
- Az is kiderült, hogy az alkalmazottaknak van minden földi jó, továbbképzés egészen az üzletvezetői szintig. (hehe, persze a végén úgyis csak egy maradhat)
A tiramisus egész jó volt, a chilis magyar szemmel nézve éppen csak csípős, de így is eléggé tudathasadásos dolog olyan csokit enni ami csíp, a tömény kakaós meg a maga nemében biztos remek, de aki tejcsokihoz van szokva annak nem ajánlott.
Közvetlenül melletük van aztán még Kínai és Thai sör. Ezeket viszont tényleg a távol-keleten készítik, rajta volt a "Made in China" felirat. (a palackozás lehet hogy helyben van)
Van vodkás sör (aki kóstolta a szerint nem jó)
És van Cannabis ízű ice tea is.
Egészségünkre!
Ez meg egy Malév gép a kifutón. Kiváncsi vagyok Anikó ezzel ment-e, majd elmondja. Most egyébként nem az E-ről hanem a B-ről ment a Malév. Hát az ott nem a B.