Itt: "Alarmstufe Rot 3" - hát szvsz elég bénán hangzik
bár ez inkább a német verzió sajátossága, és nem svájci specialitás.
bár ez inkább a német verzió sajátossága, és nem svájci specialitás.

Játszok az Alien Breed-el, wasabi-s Chio Chipset eszek (2 hónapja nem ettem chipset) és közben megint a CNN megy a háttérben. Aktuális téma az USA beli választás, már csak 4 nagy van hátra, és ez most még a Fináncválságot is felülírja. Joe the plumber is itt van még, továbbra is reflektorfényben, McCain mögött a színpadon. Már azzal poénkodnak, hogy pár év múlva Congressman utána pedig elnök is lehet.