2010-09-10
Mindennapi James Bondunkat add meg nekünk ma
Képzeljük el, hogy unalmas péntek reggel van. Emberünk munkába igyekszik. Kocsijával elér egy kereszteződéshez, de folyamatosan jönnek jobbrol is, balrol is az autók. Telnek a másodpercek, feszülnek az idegek. Még mindig telnek a másodpercek. Most tessék a play-re kattintani, majd tovább olvasni. Na, szóval ott tartottunk, hogy telik az idő. Még mindig telnek azok a rohadék másodpercek. Még mindig. Ha ez igy megy tovább akkor itt fogunk éjszakázni. Úgy látszik tényleg itt fogunk éjszakázni. Hirtelen az egyik oldalon megakasztja a forgalmat egy parkoló mazsola, és a másik oldalon is pillanatnyi rés keletkezik egy kamion miatt. Emberünk odalép a gáznak, (majdnem) csikorognak a gumik, beveszi a balkanyart, és akkor megszólal a rádioban egy régi James Bond film zenéje, A-HA, The Living Daylights.
Emberünk egy pillanatra totál James Bondnak érzi magát, valami jó kis autós üldözős jelenetben, még akkor is ha egy svájci falu közepén kocog 50-el. Mit 50-el, már 60-al az 50-es táblánál! Érted, Svájcban! Adunk az adrenalinnak!
A-HA, Timothy Dalton, James Bond, szőke csaj, Q, Aston Martin, cseh titkoszolgálat, rendőr Lada, ejtőernyőzés, csellótokban szánkózás, gázvezetékben szipkázás, egy jó étterem Karachi-ban... Asszem ez volt az utolsó James Bond film, amit élvezni tudtam. Hiába na, akkor még tudtak hangulaot teremteni, ennél már csak Roger Moore meg a vasfogú cilinderes csávó volt a jobb :)
Emberünk egy pillanatra totál James Bondnak érzi magát, valami jó kis autós üldözős jelenetben, még akkor is ha egy svájci falu közepén kocog 50-el. Mit 50-el, már 60-al az 50-es táblánál! Érted, Svájcban! Adunk az adrenalinnak!
A-HA, Timothy Dalton, James Bond, szőke csaj, Q, Aston Martin, cseh titkoszolgálat, rendőr Lada, ejtőernyőzés, csellótokban szánkózás, gázvezetékben szipkázás, egy jó étterem Karachi-ban... Asszem ez volt az utolsó James Bond film, amit élvezni tudtam. Hiába na, akkor még tudtak hangulaot teremteni, ennél már csak Roger Moore meg a vasfogú cilinderes csávó volt a jobb :)
2010-09-08
Buszok
Ranglétra
2010-09-07
Prostik
Arrol a temarol "magyar prostitualtak Svajcban" eddig az alabbi infoim voltak:
- K kolléga hazafelé vonatozos történetei, amik kapcsan mar prostikkal teli vagonokat vizionaltam
- A kolléga történetei a svajci kollégakrol, akik "kikapcsolodni" mennek Pestre
- sajat svajci (ffi) ismerösök, akiknél valahogy gyakran elökerült, hogy "ahh, igen, azok a szép magyar nök"
Levontam a következtetést, hogy a magyar prosti messzefödön hires, hungarikum, fö exporcikk, stb, stb. Otthonrol nezve nem ilyennek kepzeli az ember az orszagimazst. Millio lakosra juto nobeldijasok / olimpiai aranyérmek atlagos szama? Ugyan mar...
Prostik meg gulyas, errol ismernek minket.
Aztan ma reggel a radioban a rendörség meg a prostitucio volt a téma, és elhangzott egy felsorolas, hogy milyen orszagokbol jönnek svajcba a prostik, kb aszongya hogy igy hangzott volt a felsorolas: "olasz, spanyol, protugal, nemet, orosz, ööö (itt mar keresgélni kellett)... magyar, cseh" Naszoval örülök, hogy egy ilyen felsorolasban, nem Magyaro jutott elsöként a rendörségi szovivo eszébe, mint fö prostiexportör. Söt, csak a masodikok vagyunk hatulrol. Nem is olyan veszes a helyzet.
- K kolléga hazafelé vonatozos történetei, amik kapcsan mar prostikkal teli vagonokat vizionaltam
- A kolléga történetei a svajci kollégakrol, akik "kikapcsolodni" mennek Pestre
- sajat svajci (ffi) ismerösök, akiknél valahogy gyakran elökerült, hogy "ahh, igen, azok a szép magyar nök"
Levontam a következtetést, hogy a magyar prosti messzefödön hires, hungarikum, fö exporcikk, stb, stb. Otthonrol nezve nem ilyennek kepzeli az ember az orszagimazst. Millio lakosra juto nobeldijasok / olimpiai aranyérmek atlagos szama? Ugyan mar...
Prostik meg gulyas, errol ismernek minket.
Aztan ma reggel a radioban a rendörség meg a prostitucio volt a téma, és elhangzott egy felsorolas, hogy milyen orszagokbol jönnek svajcba a prostik, kb aszongya hogy igy hangzott volt a felsorolas: "olasz, spanyol, protugal, nemet, orosz, ööö (itt mar keresgélni kellett)... magyar, cseh" Naszoval örülök, hogy egy ilyen felsorolasban, nem Magyaro jutott elsöként a rendörségi szovivo eszébe, mint fö prostiexportör. Söt, csak a masodikok vagyunk hatulrol. Nem is olyan veszes a helyzet.
2010-09-05
Rendezkedés
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

