2009-12-31

BUÉK 2010

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk! BÚÉK 2010!

2009-12-28

Svicc 2.0

Tegnap visszatértünk az előre tolt helyőrségünkbe :) Visszafelé is egész jó utunk volt, kicsit voltunk csak fáradtabbak, de időben ismét 11 órát futottunk. Furcsa újra itt, svicc 2.0 mintha ismételnénk önmagunkat. Tavaly mondjuk még nagyobb volt az újdonság ereje, kiköltözés, bebútorozás, új élmények, nyelvtanfolyam... új év, új élet. Most kicsit beárnyékolja a dolgot, hogy sajnos dógózni kell menni :( Évértékelő beszédünket pedig jövő hétre halasztjuk hiszen január 2-án lesz egy éve, hogy itt vagyok. Addig itt egy videó a hazaút csodás havas tájairól, mostanra ebből már nem sok maradt.

2009-12-27

Karácsony 2009

Milyen volt a karácsony otthon? Nagyon-nagyon jóóóó, valami ilyesmi: otthon édes otthon - beigli, kókuszos süti, papa pozsonyi kiflije :) mozi és színház, magyar tv, családi kártyázás, társasozás, legózás, baráti találkozók, jobbnál-jobb beszélgetések a csajokkal, babalátogatás - Bálint és Marci első karácsonya, Alíz és Huba nő mint a gomba :) aztán még egy kis töltött káposzta, francia saláta, mesefilmek és Reszkessetek betörők és nyugalom és otthoni táj és minden, de minden olyan mint volt és olyan mintha el se mentünk volna, csak beülünk holnap a kocsiba és irány a régi cég és megy minden mintha csak álmodtuk volna az elmúlt évet.....? Jön egy hatalmas kátyú és hopp rájövünk hogy mégse :)

2009-12-19

Itthon vagyunk!!

Végre itthon! Annyira jóóóóó! Remek utunk volt hazafelé, semmi hó semmi dugó. Nem is kívánhattunk volna jobbat, sőt szinte el se fáradtunk, nem úgy mint máskor. Mondtam is Gábornak ez azért volt, mert reggel fordítva vettem fel a zoknim és szerencsét hozott :) Ilyen volt a táj hazafelé:

2009-12-16

Karácsony

Már csak egy nap és indulunk haza! Ezért nem is írtunk mostanában, Gábor minden nap el van látva feladatokkal én pedig bepakoltam az útra ma este. A szokásos tele csomagtartó mennyiség már megvan. :) Most már csak hóvihar mentes útra van szükségünk, drukkoljatok! A kis magyar "kolónia" szokás szerint egy napon indul, úgyhogy a fiúknak is jó utat kívánunk. Az ünnepek után biztosan blogolunk majd. Akikkel pedig nem találkozunk azoknak Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánunk!!

2009-12-11

Szabi

Anikó még dolgozik, és Én se vagyok szabin, "dolgozok" ami az jelenti hogy fáradságos munkával építem lefelé a túlóráimat. Így van az, hogy szabin se vagyok és mégse dolgozok.
Sokan kérdezitek, mit csinálok a rám szakadt szabadidővel. Nos, reggeli közbe összeírtam a ma elintézendő dolgokat:
- ablakmosás
- vásárlás (kaja)
- hulladék elvitel lerakóhelyre
- porszívózás
- mosogatás
- ebéd eszkábálás
- futás
- stockphoto-zás
- játékprogramozás
- svájcinémetezés
Unatkozni és TV előtt fetrengeni nem fogok. Aktív pihenés rulz.

2009-12-09

FB


Ma van a nap. Lajos nyerte a gyorsasági versenyt. Gratulálunk!