2010-11-30
2010-11-29
Texas Lightning
Nem mai, de azért kirakom, mert megint leadta a rádio: Német country zenekar, Uwe, Jon, Markus, Olli meg egy ausztrál énekes csaj (néni) Depeche Mode feldolgozása, errefelé népszerűek.
2010-11-26
2010-11-24
HP Torony
Következö héten kezd az uj fejleszö kolléga a dan helyén. Ma àthoztàk az uj docking stationt az asztalàra, és a notebookjat is. Hazamenetel elött épitettem egy kis tornyot a környéken lévö gépekböl (tuloraztam és mar nagyon "pihent" vagyok):

Na melyiket kapja az uj fejlesztö kolléga? Hàt persze, hogy a 12"-ost. Workbenchez ideàlis. Még beszélnem kell a fönökkel ezügyben, nem biztos, hogy jo ötlet volt ez a részükröl.

Na melyiket kapja az uj fejlesztö kolléga? Hàt persze, hogy a 12"-ost. Workbenchez ideàlis. Még beszélnem kell a fönökkel ezügyben, nem biztos, hogy jo ötlet volt ez a részükröl.
Masoidk ho
Napok ota 1-2 fok körül van, és mar többször havazott nagy pelyhekben, de még egyszer sem jöttem ki az utcara regegl, ugy hogy ropogott volna alattam a ho. Igazan még csak kerülget a tél minket, de Züri Oberlandon azért mutatoban mar akad egy kevéske. Mar varom a reggelt, amikor kinyitom a redönyt és minden vastagon fehér :)) talan most hétvégén...
2010-11-23
2010-11-21
Ez + az
Már elég régen írtam a blogra és gondoltam most bepótolom. Ez a hét elég sűrű volt és még nincs vége! Hétfőn jöttünk vissza Bp-ről és mentünk is egyből dolgozni. Viszont nagyon jó volt otthon, főleg azért mert annak ellenére, hogy sok mindent csináltunk abban az 5 napban most nem éreztem rohanásnak. Valahogy jobb volt mint augusztusban. Sikerült kicsit feltöltődni, még úgy is hogy az ember nehéz szívvel jön vissza. Nehéz elképzelni mikor-hogyan költözünk majd vissza és ettől mindig elszomorodunk. Kicsit olyan mintha kettős életet élnénk, egy ott ragadt anno két éve egy meg itt keresi a házra valót. De hogy vidámabb témákat is említsek a héten átmentem egy másik német csoportba ami ezerszer jobb mint a hétfői volt. Igaz ez szombat délelött van, de a tanár sokkal jobb, a csoporttársak is kedvesek, most már csak tanulni kéne :) Ide jár egy magyar lány is akivel nemrég ismerkedtem meg. Vele ebédeltünk tegnap, ma vasárnap pedig átmegyek az egyik kollégámhoz aki otthon babázik. Jó ez a kis társasági élet, már jövő hét végére is szerveződik ez-az.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

