2011-01-28

Mindennapi Emorage + Friendface2

Amugy is sok a melo mostansag, es akkor még ilyen levelek is jönnek. Megprobalnak visszacsalogatni a szociàlis fazékba. Ha egyszer terrorista leszek, tuti, hogy az alabbi cég szervertermét fogom felrobbantani.

2011-01-25

Kihagyhatatlan ajànlat

Brutalis az inflacio odahaza.

2011-01-15

St. Gallen

Ma nagyon szép idő volt, így elmentünk délután St. Gallen-be körülnézni. Sajnos ott már kicsit hidegebb volt, nemhiába mégis csak közelebb vannak a hegyek :-) Meglepően szép volt a város, mert bár nem nagyobb mint Winterthur, de a régi városrész sokkal nagyobb és impozánsabb. A fő látványosság a világörökség részét képező apátság, de az óváros régi házai is gyönyörűek. Persze stílusra hasonlít Schaffhausen-re vagy Bern-re, de valahogy mégis egyedi a maga nemében. Összességében helyes kis város, érdemes megnézni, ajánljuk az idelátogatóknak :-)




Kata 3 hetes

Tegnap kaptam ezt a képet tesómtól. Kata most három hetes, egyszerűen annyira gyönyörű ezen a képen, hogy nem tudok betelni vele! Muszály volt kiraknom :-)

2011-01-14

Robbanas

Este robbanas hallatszott, beleremegett az épület, megvolt az igazi "WTF!?" életérzés. Ebben az orszàgban, ahol minden sarkon tankok àllnak semmi sem meglepö, de azért ez mégse megszokott.
Reggelre kiderült, csak egy teherauto égett ki és robbant fel.

2011-01-13

Szieszta

Ebéd utàn van ugy hogy kerülünk egyet a topart felé. Ha màzlink van, akkor ellàtni a hegyekig.

2011-01-11

Streetview

Reggel melóba menet láttam egy érdekességet, konkrétan egy mobil sebességmérő kamerát. Ugyanolyan páncélszekrényszerű katonai kivitel mint a többi, csak ez épp nem volt lebetonozva, hanem kerekei voltak, meg rendszámtáblája. Jó tudni, hogy ilyen is van:Miközben ezen méláztam szembejött egy másik furcsa járgány, sötét Astra, hülye oszloppal a tetején.
Szóval remélem, hogy felkerülök a Streetview-ra! :)