2011-01-28
Mindennapi Emorage + Friendface2
Amugy is sok a melo mostansag, es akkor még ilyen levelek is jönnek. Megprobalnak visszacsalogatni a szociàlis fazékba. Ha egyszer terrorista leszek, tuti, hogy az alabbi cég szervertermét fogom felrobbantani.
2011-01-25
2011-01-15
St. Gallen
Ma nagyon szép idő volt, így elmentünk délután St. Gallen-be körülnézni. Sajnos ott már kicsit hidegebb volt, nemhiába mégis csak közelebb vannak a hegyek :-) Meglepően szép volt a város, mert bár nem nagyobb mint Winterthur, de a régi városrész sokkal nagyobb és impozánsabb. A fő látványosság a világörökség részét képező apátság, de az óváros régi házai is gyönyörűek. Persze stílusra hasonlít Schaffhausen-re vagy Bern-re, de valahogy mégis egyedi a maga nemében. Összességében helyes kis város, érdemes megnézni, ajánljuk az idelátogatóknak :-)




Kata 3 hetes
Tegnap kaptam ezt a képet tesómtól. Kata most három hetes, egyszerűen annyira gyönyörű ezen a képen, hogy nem tudok betelni vele! Muszály volt kiraknom :-)
2011-01-14
Robbanas
2011-01-13
2011-01-11
Streetview
Reggel melóba menet láttam egy érdekességet, konkrétan egy mobil sebességmérő kamerát. Ugyanolyan páncélszekrényszerű katonai kivitel mint a többi, csak ez épp nem volt lebetonozva, hanem kerekei voltak, meg rendszámtáblája. Jó tudni, hogy ilyen is van:
Miközben ezen méláztam szembejött egy másik furcsa járgány, sötét Astra, hülye oszloppal a tetején.
Szóval remélem, hogy felkerülök a Streetview-ra! :)
Miközben ezen méláztam szembejött egy másik furcsa járgány, sötét Astra, hülye oszloppal a tetején.
Szóval remélem, hogy felkerülök a Streetview-ra! :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


